Druhý dych

Druhý dych

Kúpou fliaš, ktoré chytili Druhý dych nám prispejete na projekt Sad u Harušťákov

Nevratné vínové fľaše chytili druhý dych v dvojdecových pohároch. Každý pohár je originál. Má iné dno i hrúbku skla. Okraj pohárov je starostlivo obrúsenýaby sa z nich dobre pilo. Zbierame každú fľašu z rôznych lokácií. Ku kontajnerom sme ešte nenastúpili. 🙂

Pohár 1 ks Cena 4 €

Dve nevratné vínové fľaše chytili druhý dych v dvojdecových pohároch. Každý pohár je originál. Má iné dno i hrúbku skla. Okraj pohárov je starostlivo obrúsenýaby sa z nich dobre pilo. Zbierame každú fľašu z rôznych lokácií. Ku kontajnerom sme ešte nenastúpili. 🙂 Výška pohára je 8 cm a váži 270 g.

Pohár 2 ks Cena 7,90 €

Sada pohárov druhý dych z rôznych vínových fliaš  ktoré zvyčajne končia svoju púť v kontajneri so sklom. Logistika a zásobovanie fľašami nie sú jednoduché. Nechodíme do skladu kúpiť kilogramy skla. Okraj pohárov je starostlivo obrúsený aby sa z nich dobre pilo. Každý pohár je originál. Má iné dno i hrúbku skla.

Pohár 6 ks Cena 19,90 €

Skúsili sme dať druhý dych fľašiam od šumivého vína. Svojím tvarom sa hodia na vázu. Každej fáze projektu sa venuje veľa ľudí, ktorí sa starajú o všetky jemné detaily od zberu originálnych fliaš až po návrh a výrobu. Okraj je starostlivo obrúsený.

Váza šikmo zrezaná Cena 9,90 €

Fľaša od vína povýšila svoju funkciu o nový rozmer dostala druhý dych. Okraj netradičnej vázy je starostlivo obrúsený. Usilujeme o trvalo udržateľný spôsob života preto sme z fľaše od vína vyrobili vázu.

Váza Cena 9,90 €

Máme radi víno. Vínové fľaše zvyčajne končia svoju púť v kontajneri so sklom. Usilujeme o trvalo udržateľný spôsob života preto sme z fľaše od vína vyrobili karafu. Dali sme jej druhý dych.

Karafa Cena 15,90 €

Fľaša prerezaná na dve časti sa ďalej používa ako kvetináč. Okraje sú starostlivo obrúsené a v mieste  kde sa časti dotýkajú je silikónové tesnenie proti vyštrbeniu. V sklade zhromažďujeme množstvo fliaš. Čakajú  kým im vdýchneme druhý dych. Počas výroby musí fľašu zobrať do ruky celý rad remeselníkov  ale aj tak sa snažíme aby cena bola čo najprístupnejšia.

Kvetináč na bylinky Cena 15,90 €

Objednávajte si na mailovej adrese lucie.meisner@icloud.com.